0
Twój koszyk jest pusty.

Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Oferta


Restauracja hotelowa
Restauracja hotelowa

 

 

Sala kominkowa to urocze i przytulne miejsce, w którym mogą Państwo oddać się przyjemności spożywania smacznych potraw, przygotowywanych przez naszego Szefa kuchni. Serwujemy: drób, dziczyznę, ryby, grzyby oraz świeże surówki i sałatki. Sala jest klimatyzowana. Zapraszamy!

Nasze specjały
Nasze specjały

 

 

 

Nasz hotel proponuje Państwu usługi cateringowe. Zamówienia realizowane są w oparciu o życzenia i preferencje klienta. W naszym menu znajdą Państwo szeroki wybór dań, które zaspokoją każde podniebienie.

Salka konferencyjna
Salka konferencyjna

 

 

Dysponujemy dwoma małymi klimatyzowanymi salami konferencyjnymi z pełnym wyposażeniem audiowizualnym, mogącymi pomieścić łącznie do 15 osób. W sali konferencyjnej można z powodzeniem organizować spotkania małych firm, szkolenia oraz prezentacje.

Mały ogród przy hotelu
Mały ogród przy hotelu

 

 

 

Tuż przy naszym hotelu znajduje się mały, zaciszny ogród,  który stanowi idealne miejsce zarówno do spacerów z dzieckiem, jak i relaksu na ławce, na przykład z książką.